140x140

Vernd

  • Tummas Tórbjørnsson Sæbúð

    umhvørvisviðgeri

    Teldupostur:TummasS@us.fo
    Fartelefon:+298 23 43 47
  • Suni Petersen

    deildarleiðari

    Teldupostur:SuniP@us.fo
    Beinleiðis:+298 34 24 44
  • Sjúrður Jóhann Ferjá

    umhvørvisviðgeri, í farloyvi

    Teldupostur:
  • Sjúrður Hammer

    lívfrøðingur, phd.

    Teldupostur:SjurdurH@us.fo
    Beinleiðis:+298 23 43 48
  • Sigga Jacobsen

    samskipari fyri norðurlendska arbeiðsbólkin fyri lívfrøðiligt margfeldi (NMR-NBM)

    Teldupostur:SiggaJ@us.fo
    Beinleiðis:+298 23 43 46
  • Rakul Mortensen

    umhvørvisevnafrøðingur

    Teldupostur:RakulM@us.fo
    Beinleiðis:+298 34 24 74
  • Maria Gunnleivsdóttir Hansen

    umhvørvisviðgeri

    Teldupostur:MariaGH@us.fo
    Beinleiðis:+298 34 24 43
  • Lena Ziskason

    umhvørvisviðgeri, í farloyvi

    Teldupostur: .
    Beinleiðis: .
  • Katrin Hoydal

    lívfrøðingur, phd.

    Teldupostur:KatrinH@us.fo
    Beinleiðis:+298 23 43 71
  • Katrin Haraldsdóttir Jensen

    umhvørvisviðgeri

    Teldupostur:KatrinHJ@us.fo
    Beinleiðis:+298 34 24 42
  • Jóna Ólavsdóttir

    Samskipari fyri norðurlendska programmið náttúruloysnir (NMR - NBL)

    Teldupostur:JonaO@us.fo
    Beinleiðis:+298 23 43 45
  • Ingvard Fjallstein

    umhvørvisviðgeri

    Teldupostur:IngvardF@us.fo
    Fartelefon:+298 34 24 40
  • Halla Weihe Reinert

    umhvørvisgranskari

    Teldupostur:HallaR@us.fo
    Beinleiðis:+298 23 43 73
  • Birita Fritleifsdóttir Kjærbæk

    umhvørvisviðgeri

    Teldupostur:BiritaK@us.fo
    Fartelefon:+298 23 43 49

Vernd